Centrum pro rodinu M.E.D. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum pro rodinu M.E.D.

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cílem projektu je nabídnout široké veřejnosti - rodičům s malými dětmi pravidelný program CPR M.E.D. Máme k dispozici dva prostory: DDM v Tyršově ulici a Zelenou dřevěnku v Jílovecké ulici. Přínosem je možnost aktivnímho trávení volného času rodičů na rodičovské dovolené společně s jejich dětmi, v pestré společnosti ostatních rodičů a dětí. Centrum tak působí jako zařízení pro předcházení sociálního vyloučení rodičů malých dětí. Velkým přínosem pro všechny je, že jsme společně s našimi návštěvníky spolutvůrci náplně programů, čímž se učíme vzájemné spolupráci, tolereanci, povzbuzujeme se k aktivitě ... Rodiče a děti mají k dispozici šatnu, klubovnu s hracím koutkem s koberečkem, tělocvičnu s gymnastickými balóny, obručemi, tunelem…atd., kuchyňku. Centrum nabízí: PRO RODIČE S DĚTMI: Cvičení s nejmenšími miminky v náruči (pro maminky po porodu) Cvičení pro děti od nejmenších po větší samostatné Kolo, kolo – cvičení pro děti a rodiče s říkankami, písněmi a kruhovými hrami Tvořivé dílny PRO RODIČE: Kurz angličtiny Besedy, přednášky dle aktuálního programu Společné povídání maminek (občasné vyrábění) PRO TĚHOTNÉ: cvičení pro těhotné Zelená dřevěnka (Jílovecká ul. 103) - pravidelný program: Táčky pro rodiče s dětmi - společné vyrábění, loutky, hračky, zpívání a rytmické hry, Rukodělné činnosti s přírodními materiály (dřevo, vlna ...) pro děti mladšího školního věku; vede Lenka Hřibová SMolíček - výtvarná dílnička spojená se čtením z knihy, v rámci projektu "Celé Česko čte dětem" Program pro děti mladšího školního věku: Rukodělné činnosti s přírodními materiály (dřevo, vlna ...), Teddy Bear English - výuka angličtiny, Flétnička

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Semily
Ulice: Tyršova 380
Telefon: 733,642,269
E-mail: [email protected]

> Komentáře