Mamicentrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mamicentrum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: Před porodem: Předporodní kurzy, Předporodní kurzy pro ženy, které už rodily, Cvičení v těhotenství, Těhotenská poradna, Masáže těhotných Při porodu: Doprovod k porodu - první část porodu doma, Komplexní péče porodní asistentky v těhotenství, při porodu a po porodu Po porodu: Návštěvní služba porodní asistentky po porodu včetně Laktačního poradenství Péče o ženu a dítě po ambulantním porodu doma Cvičení po porodu Poradna po porodu pro bezradné rodiče S miminkem: Poradna správné péče o miminko - Holátka (v malých skupinkách) Poradna po porodu- jak na běžné potíže s miminkem (individuálně) Aromaterapie a vhodná kosmetika pro miminko Masáže pro novorozence, Baby masáže Správné nošení a nošení v šátku Cvičení pro miminka od 3měs., od 6měs., od 12měs. Znakování s miminkem Noční i denní hlídání miminka Výživa miminka – pokračující strava

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Bakalovo nábřeží 1
Telefon: 731 78 26 78
E-mail: [email protected]

> Komentáře