Mateřské centrum Dobříšek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Dobříšek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Cílová skupina: děti od batolícího věku po mladší školní věk, rodiny s dětmi, rodiče, těhotné ženy, manželské páry, senioři Poskytované služby: Rodinné služby (služby pro rodinu) Tvořivé, vzdělávací, jazykové, hudební a sportovní programy Vzdělávací kurzy s krátkodobým hlídáním dětí Předporodní kurzy pro rodiče Cvičení pro těhotné včetně laktačního poradenství Zdravotní cvičení pro děti od 2 do 4 let Ostatní služby: poradenství a aktuální informace týkající se problematiky rodičů na MD/RD, přednášky a besedy s odborníky, kulturní a společenské jednorázové akce pro celé rodiny - mimořádné akce cca 4 do měsíce, benefiční akce na podporu potřebných subjektů – 1x ročně, možnost seberealizace a vzájemné výpomoci. Bezplatná půjčovna hraček, didaktických her, odborné literatury a časopisů. Bezplatná inzertní služba a přístup na internet zdarma! Možnost občerstvení a nekuřácké prostředí! Nízké vstupné a dotované programy a kurzy! Kontaktní osoba: Petra Štěpová koordinátorka

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Dobříš
Ulice: Na Nábřeží 1650
Telefon: 608,459,559
E-mail: [email protected]

> Komentáře