Mateřské centrum Žirafa Dvůr Králové nad Labem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Žirafa Dvůr Králové nad Labem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Pravidelný program: PONDĚLÍ CVIČENÍČKO + volná herna 9.00 -12.00 Maminky si s dětmi vymýšlejí soutěže a hrátky, které přinášejí dětem nové podněty. ÚTERÝ ZPÍVÁNKY + volná herna 9.00 -12.00 Za doprovodu hudebního nástroje maminky zpívají svým dětem, které se postupně přidávají. Děti si přitom mohou vyzkoušet jednoduché hudební nástroje např. bubínky, tamburíny, chrastítka, píšťalky aj. Pomocí říkadel maminky s dětmi cvičí jednoduchým a zábavným způsobem – rozvíjí se tak pohybové dovednosti dětí. STŘEDA ŠIKULKY + volná herna 9.00 -12.00 Děti se zábavnou formou seznamují s různými tvořivými aktivitami, hraje se zde loutkové divadlo, promítají se pohádky. klub MIMINKO 13.30 -16.30 Zde se setkávají maminky kojenců a vyměňují si zkušenosti se svými ratolestmi, v rámci tohoto klubu se pořádají i různé přednášky. ČTVRTEK ŠKOLKA NANEČISTO 9.00 -12.00 Je určena pro děti, které zanedlouho nastoupí do školky a cílem je zvykat děti na odloučení od matky, protože při všech ostatních činnostech v MC jsou v neustálém kontaktu. PÁTEK VÝTVARKA + volná herna 9.00 -12.00 Děti zde s maminkami tvoří výrobky, kterými pak obdarovávají tatínky, babičky – malují rukama, lepí, stříhají nebo trhají - asistence maminek je nutná, protože děti kolem 2 let věku ještě nejsou schopny samy pracovat, ale tato činnost výrazně podporuje jejich tvořivost. Informace o dalších aktuálních akcích kromě výše uvedeného pravidelného programu naleznete na webových stránkách.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Dvůr Králové nad Labem
Ulice: náměstí T. G. Masaryka 2
Telefon: 773,292,033
E-mail: [email protected]

> Komentáře