Dětská herna a kavárna DUHOVÝ RÁJ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětská herna a kavárna DUHOVÝ RÁJ

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Duhový ráj je dětská herna a kavárna v Brně. Nabízíme unikátní spojení příjemné kavárny s kvalitní italskou kávou a veliké herny pro děti. Jsme místem, kde si rodiče mohou odpočinout a zrelaxovat, zatímco jejich děti si hrají v bazénku s kuličkami, na skluzavce nebo kuchyňce. Nabízíme velké množství hraček a pomůcek. V roce 2014 jsme navíc kompletně zrekonstruovali naši venkovní zahrádku. Dětská kavárna, tedy místo zaměřené především na děti, je velmi unikátním konceptem. V takovém rozsahu Vám jej nabízí jedině Duhový Ráj Brno - Lesná. Jsme dětská kavárna a herna. Místo, kam si mohou jít Vaše děti hrát, zatímco si budete vychutnávat kvalitní italskou kávu nebo zákusek. Nabízíme nejrůznější kroužky a kurzy pro děti i dospělé. Celý prostor se skládá z kavárny a prostorného dětského koutku s velikým domečkem a spoustou didaktických pomůcek a interaktivních her, dvou cvičebních sálů, výtvarné dílny a venkovní zahrádky. V kavárně je možnost občerstvení – velmi dobrá káva, čaje, zákusky, tousty, zmrzlina atd. Samozřejmostí je přebalovací pult, lehátka pro miminka, mikrovlnná trouba pro ohřátí vlastního jídla a pro rodiče WiFi připojení. Centrum poskytuje hlídání dětí v době nepřítomnosti rodičů, kdy si děti ve známém prostředí postupně zvykají na delší odloučení od maminky. Velmi žádané jsou i pronájmy celého prostoru za účelem (nejen) dětských oslav. O prázdninách zde probíhají příměstské tábory. Venkovní pískoviště bylo rozšířeno o letní zahrádku s občerstvením, kde se i v parném létě můžete schovat do stínu stromů. Díky zájmu rodičů se počet zájmových kroužků zdvojnásobil, proto byl rozšířen přízemní prostor pro cvičení do dvou cvičebních sálů a byla rozšířena herna i kavárna. Duhový ráj nabízí pohybové kroužky pro rodiče s dětmi od 0 do 6 let, jejich součástí jsou např. baby masáže, znakování kojenců a batolat Baby Signs, především však společné hraní s písničkami, říkadly a pohybovými hrami. Zdravý vývoj miminek je pravidelně kontrolován zkušenou fyzioterapeutkou. Ve výtvarných kroužcích se děti od 2 let seznamují zábavnou formou s různými materiály, technikami a pomůckami. V nabídce je také angličtina či italština nejen pro děti, ale i pro dospělé. Všechny kurzy vedou zkušené lektorky, které vyzařují velkou lásku k dětem. Výsledkem navázaných přátelských vztahů je i společný letní pobyt celých rodin. Nabízíme Vám možnost pronájmu naší herny a kavárny pro účely oslav narozenin. Pátek odpoledne od 15 hod. nebo sobota či neděle od 15 do 18 hod. Možnost i individuálních termínů. Pro velký zájem námi nabízených oslav je možný i dopolední termín oslavy od 10 do 13 hod. Lze pronajmout i na dobu delší než 3 hodiny, každá další započatá hodina je za 400 Kč.

> Otevírací doba

Po-Pá 9.00 – 19.00
So 14.00 – 19.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Okružní 1
Telefon: tel.č. 737 841 077
E-mail: [email protected]

> Komentáře