Rodinné centrum Matáta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Matáta

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Otevřeno Po- Pá 9-12 hod, program pro matky s kojenci, hrátky pro rodiče s dětmi ve věku 1-4 roky("Hopsání"), výtvarka pro rodiče s dětmi, angličtina pro maminky s hlídáním dětí. Dopolední herna: pondělí, úterý, středa od 9 do 12 hod. Odpolední herna: změnu termínu sledujte na www. Vstupné do herny 40 kč/rodinku/den, pro členy RC MaTáTa neomezený vstup do herny zdarma (členský příspěvek 300 kč/pololetí - informujte se u služebních rodičů). Kromě herny probíhají v MaTáTě také odpolední kroužky a semináře: Hrátky s hudbou (pro děti) - úterý 16:00 až 16:45, středa 17:00 až 17:45. Více informací na www. Máte-li zájem o seminář Znakování s miminky s Bc. Ivou Hlavicovou, více info na www. Zpívání pro ženy s Táňou Štefkovičovou bude přesunuto na jiný den. Domluvíme se v poslední páteční hodině 7.ledna od 15 do 16 hod. Více informací naleznete na www. Každou neděli jsou prostory centra k dispozici rodinám účastnícím se bohoslužby - v tento den zajišťují provoz herny členové Církve československé husitské.

> Otevírací doba

09:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Vážného 6
Telefon: 605 243 249
E-mail: [email protected]

> Komentáře