Rodinné centrum Radost | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Radost

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Rodinné centrum Radost je obecně prospěšnou společností, která poskytuje odborné služby pro rodiny, rodiče i děti. Nabízí jednak psychosociální služby - psychologické poradenství, krizovou intervenci a terapii pro jedince, páry i rodinu, a pak také službu hlídání - péče o dítě, vše v duchu motta SPOKOJENÉ RODIČOVSTVÍ - RADOSTNÉ DĚTSTVÍ. Služby jsou nabízeny za dotované ceny a jsou naplňovány kvalifikovanými pracovníky. Současná podoba organizace vzešla z postupné transformace Rodičovského a zcela původně Mateřského centra Radost, které svou historií sahá až do roku 1997. V roce 2014 organizace získala pověření k sociálně-právní ochraně dětí. Posláním Rodinného centra Radost je usilovat svou činností o posílení hodnoty rodiny, partnerství a úlohy rodičů. Podporujeme, povzbuzujeme a pomáháme zvládat aktuální i dlouhodobé těžkosti a krize v rodinách.

> Otevírací doba

09:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: Koželužská 140
Telefon: +420 777 105 097
E-mail: [email protected]

> Komentáře