Rodinné centrum Beruška Strakonice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Beruška Strakonice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Rodinné centrum Beruška Strakonice je nezisková organizace, jejíž předmětem činnosti je posilovat prvořadou a nezastupitelnou úlohu rodiny a rodičovské výchovy. Vytváří prostor pro vzájemné setkávání členů, jejich komunikaci, výměnu zkušeností, hru dětí, vzdělávání, kulturu a svépomocné služby a další činnosti prospěšné členům. Tím napomáhá členům vypořádávat se se zátěží a problémy, které celodenní péče o malé děti přináší, jako jsou společenská izolace, nedostatek žádoucích podnětů a pocity frustrace ze ztráty odbornosti během let mateřské dovolené. Rodinné centrum nabízí způsob, jak s dětmi trávit svůj čas smysluplně. Aktivní zapojení se do činnosti mateřského centra se stane pro mnohé členy výzvou a bude motivovat jejich sebevzdělávání a podporovat udržení a rozvoj kompetencí ceněných v pracovním procesu. Tak vzroste jejich hodnota na trhu práce a usnadní se jejich návrat po mateřské dovolené zpět do zaměstnání. "Berušku" založily nadšené maminky v srpnu 2005 a v září byla slavnostně otevřena. Členem sdružení se může stát fyzická nebo právnická osoba, která podala písemnou přihlášku, souhlasí s platnými stanovami a byla zapsána do seznamu členů. Členství vzniká okamžikem zaplacení půlročního členského příspěvku.

> Otevírací doba

Pondělí 08:30 - 12:30
Úterý 08:30 - 12:30
Středa 08:30 - 12:30
Čtvrtek 08:30 - 12:30
Pátek 08:30 - 11:30
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Strakonice
Ulice: Lidická 194
Telefon: 773 165 696
E-mail: [email protected]

> Komentáře