Restaurant a pension Excalibur | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurant a pension Excalibur

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Stylová restaurace a penzion Excalibur se nachází v městské památkové rezervaci v Moravské Třebové v absolutním historickém centru města - na pěší zóně ulice Cihlářova 80m od náměstí a je vzdálen cca. 12 minut jízdy od okresního města Svitavy. Stylová restaurace splňuje vysokou kvalitu služeb za příznivé ceny. Jako jediní v širokém okolí nabízíme tento druh stylové restaurace a ubytování pro region M. Třebová a Svitavy. Kapacita restaurace je 101 míst. V restauraci je příjemné, až magické stylové prostředí, kde si můžete objednat nejen běžné pokrmy, ale také zvěřinu, speciality na lávovém grilu, mešní vína či několik druhu kvalitní medoviny. K dalším službám patří rauty, svatby, večírky, podnikové akce, oslavy narozenin a jiné životní události. Ubytování penzionu Excalibur se nachází v prvním patře, ale je zcela oddělen od restaurace. Restaurace je nekuřácká, větraná vzduchotechnikou! Komfort pro Vás :) Výzdoba restaurace se bude líbit Vaším dětem - pravé rytířské brnění, zurčející vodopádek vedle rytířského meče a dětský koutek - tabule na kreslení s pastelkami, stoleček se židličkami a dětskou literaturou, jídelní židlička pro batolata. Po osobní návštěvě s dětmi doporučuji.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Moravská Třebová
Ulice: Cihlářova 15
Telefon: 461 311 033
E-mail: [email protected]

> Komentáře