Penzion Na Vyhlídce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Na Vyhlídce

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion rodinného typu leží uprostřed Národního parku Českosaské Švýcarsko, v obci Mezná. Poskytujeme ubytování v deseti pokojích s vlastním sprchovým koutem (jeden pouze s umyvadlem). Společné WC se nachází na každém patře i v mezipatře. Otevřeno máme od velikonoc do prvního listopadového týdne a na silvestra. Pro skupinu lze dohodnout ubytování i mimo tyto termíny. Čas nastěhování je závislý na obsazenosti pokojů, dohoda předem možná. V den odjezdu je třeba pokoj vyklidit zpravidla do jedenácté hodiny. Podrobnější informace ohledně pokojů včetně ceníku naleznete v sekci Ceník a Rezervace. Do přízemí je situována stylová restaurace s bezbarierovým přístupem, možností celodenního stravování, s televizí a s bezplatným bezdrátovým wi-fi připojením k internetu. Celá budova včetně restaurace je nekuřácká, kouřit lze tedy pouze na venkovní terase. V restauraci je možno obsadit cca 40 míst, na letní terase 80 míst. Pro nejmenší hosty jsme nově vybudovali dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami, šplhací věží a houpacím mostem. Z venkovní terasy i z přilehlým pokojů je nádherný výhled do údolí Soutěsek, na Růžovský vrch i na samotnou Pravčickou bránu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Hřensko
Ulice: Mezná 80
Telefon: 412,554,065
E-mail: [email protected]

> Komentáře