Hotel Ostrov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Ostrov

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vypněte, ochutnejte, relaxujte, jednejte. Hotel Ostrov se nalézá uprostřed přírody v obci Ostrov u Tisé v blízkosti skalního města Tiské stěny - Tisá v Ústeckém kraji. Romantická zákoutí přírody Labských pískovců, příroda, klid a odpočinek, 100 km od Prahy, 20 km od Ústí nad Labem. Nabízí ubytování ve dvou vzájemně propojených budovách (budova 1 a 2) se společným vchodem, recepcí, restaurací, lobby barem. V hotelu se nachází relaxační centrum - celodenní volný vstup pro ubytované (krytý bazén s protiproudem a masážními tryskami, whirlpool, pára, masáže).I na děti jsou v tomto hotelu připraveni, nabízí dětské menu, vnitřní hernu, venkovní hřiště. Poznejte Tiské stěny, Českosaské Švýcarsko a vydejte se po nepřeberných turistických cílech v okolí hotelu Ostrov. V blízkém okolí najdou vyžití aktivní sportovci, rodiny s malými dětmi i kočárky, zamilované páry nebo senioři. Navštivte Děčínský Sněžník, Pravčickou bránu, Bastei, pevnost Könistein a desítky dalších. Nechte se inspirovat i lokalitami, jejichž tajemství znají pouze místní.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ostrov u Tisé
Ulice: Ostrov u Tisé 12
Telefon: 475 222 428
E-mail: [email protected]

> Komentáře