Farma Slunečný dvůr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farma Slunečný dvůr

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (13x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Farma Slunečný Dvůr byla založena 15. 6. 1993 jako společnost manželů MVDr. Jiřího Jandy a PhDr. Nadi Jandové. Farma je především tréninkové středisko trenéra dostihových koní MVDr. Jiřího Jandy. Pro přípravu koní je využívána dráha s umělým povrchem v délce 1010 metrů - první ve střední a východní Evropě, dále kolotoč na pohybování koní, krytá a venkovní jízdárna a výběhy. Farma je také evropským centrem pro jezdecký sport a ekoagroturistiku. Farma Slunečný Dvůr nabízí ideální podmínky pro příměstskou rekreaci chrudimsko-pardubické aglomerace, stejně jako možnosti pro pobyt hostů. Pro klienty a jejich rodiny je připraveno ekologické a kvalitní ubytování. Jsou připraveny 4 apartmány. Maximální celková kapacita ubytovacích prostor je pro 12 osob. Apartmány mají certifikát 3 *** hvězdičky, který garantuje úroveň služeb na evropské úrovni. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Apartmány jsou zařízeny ekologickým nábytkem ze smrkového masivu. Dvě plně vybavené kuchyňky. V kuchyni je nádobí na servírování i vaření. K dispozici je dále lednice, pračka, vysoušeč vlasů, topinkovač, sendvičovač, rychlovarná konvice, elektrická pánev na pizzu, vysavač aj. Restaurace na Farmě: Kruhová stavba, která se nachází v centrální části Farmy Slunečný Dvůr. panoramatická – se širokoúhlým rozhledem do okolní přírody nekuřácká – právě pro absenci nikotinového kouře se restaurace Na Farmě stala rychle vyhledávanou rodinami s dětmi romantické posezení u krbu,v zimě 50míst, v létě s letní zahrádkou až 100 míst u stolu Dětské hřiště: Vše pro děti.Dětské rodinné hřiště.Open air tělocvična.Altán s rosnou mlhou.Hrádek se skluzvakou,houpačkami a tunelem.Volantový kolotoč.Pružinoví koníci.Miniherna pro děti slepé a na vozíčku.Obří šachy. Hřiště dle norem EU bylo vybudováno s laskavým přispěním Pardubického kraje v roce 2008.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Heřmanův Městec
Ulice: Morašice - Holičky 37
Telefon: 602 240 944
E-mail: [email protected]

> Komentáře