Hotel Zemská brána | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Zemská brána

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Zemská Brána v Bartošovicích v Orlických horách se nachází nedaleko města Žamberk v klidném a tichém prostředí. Je obklopen téměř nedotknutou přírodou, čímž nabízí ideální podmínky k odpočinku a relaxaci. Ubytování V hotelu se můžete dle vlastního výběru ubytovat v pokojích se sociálním zařízením nebo v pokojích, pro které je sociální zařízení společné. S ubytovací kapacitou 80 lůžek a možností výběru vybavenosti pokojů je hotel vhodný pro školy v přírodě, lyžařské výcviky, ubytování větších skupin i rodin s dětmi. Stravování Stravování je zabezpečeno v restauraci, která se nachází v přízemí objektu, hosté mohou využít naši výbornou českou domácí kuchyni /včetně moučníků/. Dle přání nabízíme stravování formou plné penze, polopenze nebo pouze snídaně. Ostatní služby V příjemném prostředí prostorné restaurace můžete uspořádat různé rodinné i firemní oslavy, večírky či svatbu. V hotelu je také k dispozici salónek, bar, společenská místnost, kulečník, posilovna, sauna, vířivka, úschovna lyží a kol. K vybavení dále náleží venkovní bazén, dětské hřiště v uzavřeném areálu, trampolína, petanque, volejbalové hřiště, tenisový kurt. Parkování je možné na parkovišti u objektu zdarma. Tipy na výlet, sportovní vyžití Náš hotel je díky velmi výhodné poloze v Orlických horách vhodný k rekreaci po celý rok. V Bartošovicích a okolí se nachází mnoho turistických a cyklistických stezek. Rozsáhlé lesy lákají k vycházkám a houbaření. Spolupracujeme se sdružením Neratov, které má v Bartošovicích v O.h. chráněné dílny, kde je možnost si vytvořit i vlastní výrobek v keramické a tkalcovské dílně. Na objednávku zajišťujeme našim hostům projížďky na koních po Orlických horách.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Bartošovice v Orlických horách
Ulice: Bartošovice v Orlických horách 5
Telefon: 604 231 828
E-mail: [email protected]

> Komentáře