Penzion Pod Rozhlednou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Pod Rozhlednou

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.9  (9x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nově vybudovaný rodinný penzion s restaurací (otevřen v dubnu 2010) se nachází v obci Vrbice u Kostelce nad Orlicí. Leží v podhůří Orlických hor v malebném a čistém prostředí, které je jako stvořené pro strávení klidné i aktivní dovolené v Čechách. Nad penzionem se majestátně tyčí 30 m vysoká celodřevěná rozhledna (445 m.n.m.) z roku 2005, která je vyhledávanou turistickou atrakcí. Penzion leží v bezprostřední blízkosti značené turistické trasy, cyklotrasy č. 4321 a naučné stezky mikroregionu Brodec. Pro naše hosty je k dispozici například večerní bar, praskající dřevo v krbu, příjemné prostředí a bohatý výběr tuzemských značkových vín. Při teplých letních večerech můžete posedět na příjemné venkovní terase, kde milovníci grilovaného jídla mají možnost využít zahradní gril nebo přírodní ohniště. Vaše děti dozajista ocení prostornou zahradu. Stravování ve stylové restauraci je pro veřejnost k dispozici 7dní v týdnu. Můžete nás kontaktovat a objednat si stůl v restauraci, nebo na venkovní terase. Pro hosty ubytované v penzionu je stravování zajištěno od 8 hod. Snídaně formou bufetu jsou v základní ceně ubytování. Nabízíme jak evropskou, tak i ryze českou kuchyni. V restauraci je možné využít připojením k internetu WI-FI. Nabízíme Vám komfortní pokoje v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, Váš víkendový pobyt či pracovní setkání. Přízemí penzionu je bezbariérové, vhodné tedy i pro tělesně postižené. Pro tělesně postižené je upraven 1 dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením, dále je v přízemí další čtyřlůžkový apartmán. Ostatní pokoje a apartmány jsou situovány v 1. patře. Celý objekt penzionu je nekuřácký. Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky a pískoviště. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku (bez poplatku). Restaurace: Stylová restaurace s celodenním stravováním 7dní v týdnu od 11 hod do 22 hod v letním období a od 11 hod do 21 hod v zimním období, nabízí pro širokou veřejnost i pro ubytované cca 34 míst. Můžete nás kontaktovat a objednat si stůl v restauraci, nebo na venkovní terase. V letním období kapacitu rozšiřuje prostorná terasa s grilem. I v restauraci je možné využít připojením k internetu WI-FI.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Kostelec nad Orlicí
Ulice: Vrbice 41
Telefon: 603 72 65 31

> Komentáře