Penzion U kopyta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion U kopyta

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion “U kopyta” stojí na kraji obce Pavlíčky, která leží v severní části Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Mezi obceni Tuháň a Dubá, 13 km od Máchova jezera. Původní stavení sloužilo k zemědělským účelům. V současné době funguje jako penzion, využívaný hlavně pro letní rodinnou rekreaci. Po zbytek roku zde pořádáme týdenní i víkendové pobyty, podnikové oslavy, rekondiční pobytové kurzy, firemní školení a podobně. Penzion má nyní kapacitu až 20 lůžek a nabízí svým hostům: ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, jídelní a společenskou místnost s barem, kulečníkem a krbem plně vybavenou kuchyňku pro hosty bazén pro hosty penzionu se slanou vodou a solárním vyhříváním, dále pak malý dětský bazének, lehátka a slunečníky pro větší pohodlí hostů parkování na dvoře penzionu v uzavřeném prostoru prostorný altán s možností grilování dětský koutek – pískoviště, klouzačka a houpačky, trampolína, v létě 2 bazény Žádanou službou je zajištění opékaní masových pochoutek (selata, krůty…) na venkovním grilu při pořádání oslav či různých setkání. Umístění penzionu přivítají ti, kteří hledají klid a soukromí.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Doksy
Ulice: Pavlíčky 15
Telefon: 487870127
E-mail: [email protected]

> Komentáře