Penzion Valentino | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Valentino

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion Valentino Vám nabízí příjemnou rodinnou atmosféru. Pro ubytování disponuje sedmi pokoji a zateplenou chatkou. Ideální a klidné místo k ubytování v Bedřichově. Pokoje i chatka jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelna a WC), pokoje navíc TV/SAT. Interní wifi síť je k dispozici v celém objektu. Chatka je navíc vybavena vařičem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Lze ji využít jak v létě tak v i zimě. Dětská postýlka na pokoj zdarma. Kompletní vybavení pro pobyt s dětmi (postýlky, židličky, nočníky,…) Lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice pro ubytované hosty je společná na chodbě před pokoji. Penzion Valentino je nekuřácký. Kouření je možné pouze ve vyhrazeném prostoru na terase a venku. Pejsci a jiní domácí mazlíčci jsou vítáni. Penzion Bedřichov - Proč k nám? Příjemná domácí atmosféra Nadstandardní vybavení Ubytování s dětmi Výborná domácí kuchyně Sjezdovka přímo u penzionu Nástup na Jizerskou magistrálu v místě Klidné prostředí

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Bedřichov 77
Telefon: 604204815
E-mail: [email protected]

> Komentáře