Apartmány Čertovka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Apartmány Čertovka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z apartmánů Čertovka je všude blízko, nebudete proto závislí na skibusu nebo svém autě. Apartmány jsou nadstandardně vybavené, ideální ubytování pro rodiny s dětmi. V bezprostřední blízkosti jsou restaurace, obchody i bohaté možnosti sportovních aktivit. V Apartmánech Čertovka zůstanete doslova uvnitř dění... Nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu apartmány o velikosti 1+kk, 2+kk nebo 3+kk. Všechny apartmány obsahují následující standard: -kuchyňský kout se základní výbavou nádobí a spotřebičů -koupelnu s WC -předsíň s úložnými prostory -jižně orientovaný balkon nebo zahrádku -1 podzemní garážové stání a uzamykatelnou kóji na kola nebo lyže -bezbariérový přístup s výtahem Apartmány jsou velmi dobře vybavené, některé mají v základní nabídce wi-fi připojení nebo vybavení pro děti – postýlka, židlička, nočník, vanička . Je-li apartmán vybaven myčkou, v kuchyni najdete i několik tablet. Více informací o vybavení a ceně získáte v detailním popisu každého apartmánu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Harrachov
Ulice: Apartmány Čertovka
Telefon: 724,672,292
E-mail: [email protected]

> Komentáře