Penzion Hřebenka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Hřebenka

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion Hřebenka Vám nabídne přátelské prostředí a apartmány s kvalitním zázemím nedaleko centra Harrachova. Naše harrachovské ubytování Vám pomůže zapomenout na své všední starosti a dovolí Vám relaxovat v příjemném prostředí našeho harrachovského pensionu. Apartmány Hřebenka jsou ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v Harrachově a jeho krásném okolí. Pro vaše pohodlí nabízíme celkem 33 lůžek v komfortních apartmánech i prakticky zařízených pokojích. Pro vaši relaxaci je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén. Prostorné a komfortně zařízené apartmány (4x) a pokoje (4x) s celkovou kapacitou 33 lůžek. Balkon či terasa k dispozici ke každému pokoji / apartmánu. Všechny pokoje a apartmány mají k dispozici TV/SAT a bezplatné WiFi připojení. Parkování zdarma na vlastním parkovišti přímo před domem s kapacitou 8 míst, pravidelný úklid sněhu v zimní sezóně. Možnost pronájmu kryté garáže v domě. Všem hostům je k dispozici samostatný obývací prostor a prostorná a plně vybavená kuchyně s jídelnou, kterou ze využít pro příjemné večerní posezení. Apartmány i většina pokojů je vhodná pro umístění dětské postýlky (možnost bezplatného zapůjčení). Pro pobyt s dětmi jsou také zdarma k dispozici vaničky, stupínky k umyvadlům a přebalovací pulty. Využívat můžete také dětský koutek velmi oblíbený i při oslavách svátků a narozenin našich malých hostů. Materiál na výzdobu vám rádi zdarma zapůjčíme. V létě můžete využít velkou zahradu s ohništěm nebo si zahrát badminton a pétanque. Vaše děti jistě uvítají skluzavku a houpačky. V zimě můžou ti nejmenší lyžovat nebo sáňkovat hned vedle domu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Harrachov
Ulice: Hřebenka 246
Telefon: 777283558
E-mail: [email protected]

> Komentáře