Penzion Panorama | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Panorama

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme rodinný pension v nejvýše položené části Benecka, malebného horského střediska západních Krkonoš, s jedinečnou vyhlídkou ve výšce 920 m n.m. Dovolujeme si Vám nabídnout příjemnou atmosféru v nádherném prostředí, dovolenou se širokými možnostmi aktivního odpočinku a relaxace po celý rok. V těsné blízkosti jsou závodní běžecké tratě a skiareál s velkým výběrem sjezdovek a vleků. Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro krátké i dlouhé turistické výlety pěšky i na kolech. Můžete si také jen užívat čerstvého vzduchu, domácí kuchyně a krásného výhledu na téměř třetinu České republiky. Ubytování je možné se snídaní nebo s polopenzí. Pro hosty pensionu je k dispozici bar s posezením, letní terasa, venkovní bazén, sauna, kulečník a mnoho dalších služeb. Náš pension je nekuřácký. Rádi přivítáme i Vašeho čtyřnohého kamaráda. Pobyt s dětmi Pro Vaše děti jsme připravili: dětský koutek dětské jídelní stoličky možnost zapůjčení dětské postýlky dětské příbory a talířky pro nejmenší dětské hračky pískoviště s houpačkami pro rodiče venkovní terasu v blízkosti pískoviště k dispozici mikrovlnná trouba pro ohřev dětských jídel možnost volby dětských porcí možnost obědů (po individuální domluvě) Přátelské prostředí :-)

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Benecko
Ulice: Benecko 108
Telefon: 731 206 267
E-mail: [email protected]

> Komentáře