SLADKÝ MÉĎA, cukrárna s dětským koutkem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SLADKÝ MÉĎA, cukrárna s dětským koutkem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (13x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Čím MÉĎA uchvátí vaše děti? Samozřejmě atrakcemi! Pro nejmenší ohrádkou s kuličkami, kde si mohou bezpečně lézt ◦stolečky s didaktickými hračkami ◦tabulí pro malé výtvarníky ◦plyšovým zvěřincem ◦pro větší akrobaty a dobrodruhy je tady tobogán s pádem do kuliček ◦pro pány kluky je nastražen PLAYSTATION ◦skvělými kresbami na stěnách! Čím potěší dospělé? ◦bezbariérovým přístupem ◦designovým a vkusným prostorem ◦osvětlením a útulností ◦pohodlným sezením ◦dětské jídelní židličky a přebalovací koutek samozřejmostí A co v létě? Přeci zahrádka a venkovní řádění! ◦velké prolézačky ◦skluzavka ◦posezení pro rodiče Čím je Sladký MÉĎA jedinečný ? Především neuvěřitelným výběrem poctivých DOMÁCÍCH dobrot. Zákusky z pravé šlehačky a dortíky jedna báseň uspokojí každého mlsouna. Co dále pro naše nejmilovanější, ale i pro jejich rodiče? ◦zmrzlina ◦poháry ◦cukrovinky ◦domácí punč – aktuální především nyní v zimním čase! ◦tatínkům a nejen jim točenou PLZEŇ 12° ◦do budoucna bezlepkové cukrovinky

> Otevírací doba

po - ne: 10:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Mošnerova 1318/14a
E-mail: [email protected]

> Komentáře