Rodinné vzdělávací centrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné vzdělávací centrum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum Andílek je hlavním projektem neziskové organizace Pro rodinu, o.p.s., která je založená za účelem poskytování služeb a podpory rodinám s malými dětmi. RC Andílek otevřelo 18. listopadu 2008. Sídlí ve vile Portheimka na Štefánikově ulici v Praze 5, nedaleko stanice metra Anděl. Nabízí kavárničku s hernou (od PO do PÁ, 9.00 - 18.00), kde děti využijí kuličkový bazén, dětské knihy ke čtení a hračky ke hraní. Maminky si popovídají u dobré kávy nebo medovníku, nebo si také můžou hrát. V nabídce jsou kurzy pro rodiče s dětmi ve věku od 3 měsíců do 6 let. Kurzy jsou zaměřené na rozvoj pohybových dovedností, rozvoj sluchu, zraku, hmatu, jemné i hrubé motoriky. Kurzy Sluníčka, Hvězdičky, Psychomotorické hry, Hejbni kostrouchem nebo Mami-mimi pro miminka nabízejí cvičení na balónech, říkanky, písničky a mnoho dalšího. Tvořeníčko, Výtvarné a tvořivé hrátky a Výtvarná dílnička jsou zaměřeny na rozvoj výtvarných dovedností a fantazie. Děti si vždy něco vyrobí a odnesou domů. V Andílku se pracuje také s alternativní výchovně-vzdělávací metodou Montessori. Samozřejmě nechybí ani Angličtina hrou. Každé pondělí, úterý a středu můžou děti navštívit Andílkovu pohádkovou nebo Montessori školičku. Každý kurz vede vysoce kvalifikovaná lektorka.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Pod radnicí 152/3
Telefon: 725,782,799
E-mail: [email protected]

> Komentáře