Penzion Adélka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Adélka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Náš rodinný penzion Chata Adélka najdete v centru města Boží Dar přímo na okraji městského parku v blízkosti radnice. Pár kroků od chaty se nachází infocentrum, pekárna, poslední konzum v čechách, vyhlášené restaurace a cukrárna. Výhed z oken penzionu umožňuje nádherný pohled na lyžařský areál Boží Dar Novako s jedinečným pohledem na noční lyžování, snowtubing a paraglaiding. Ubytovat se zde můžete po celý rok. Adélka je ideálním místem pro turisty, cyklisty, lyžaře všech věkových skupin a samozřejmě i pro rodiny s malými dětmi. Chata Adélka na Božím Daru Vám nabízí: stylový bar s točeným pivečkem a dobrým papáním, společenskou místnost s krbem (možnost opékání buřtíků), TV, DVD a karaoke, salonek s biliárem, šipkami a CD rádiem, plně vybavenou samostatnou kuchyňku s mikrovlnou troubou, sporákem, varnou konvicí, toustovačem a lednicí pro individuální stravování (rády využijí maminky k přípravě kojenecké stravy), samostatnou místnost na ukládání kol, lyží a ostatních sportovních potřeb, zahradu s možností odpočinku a parkovištěm. Dále je k dispozici WIFI připojení k internetu.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Boží Dar
Ulice: Boží Dar 104
Telefon: 603733191

> Komentáře