Pension Větrný vrch | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pension Větrný vrch

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion - velké dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, na všech pokojích TV-Sat, rádio, - telefon s přímou volbou, ústřední topení, bez soc. zařízení - apartmá (2 pokoje s TV-Sat, rádiem a telefonem s přímou volbou, kuchyňka včetně nádobí, lednice, soc. zařízení - vlastní zahrada, možnost párty, terasa s grilem, bar - venkovní vyhřívaný bazén - občerstvení - možnost platby kreditními kartami - mluvíme česky, slovensky, polsky, německy, anglicky, italsky, rusky - vlastní garáž, hlídané parkoviště - non-stop služba - dostupnost MHD- zastávka "Větrný vrch" 100m , vlak Ostrov nad Ohří 2km , popř. Hájek 1km - po předchozí domluvě možný odvoz z/na vlakové nádraží v Ostrově - v celém objektu WIFI free zone Kavárna: Na rozlehlé zahradě Výletní kavárny se nachází krásná pergola s venkovním grilem, která zřeje příjemnou atmosférou, pohodlím a klidem. Ve výletní kavárně vaříme pravou italskou kávu Lucaffé, točíme hlinecké pivo Rychtář. Ke kávě si můžete objednat Marlenku, domácí Tiramissu, zmrzlinový pohár nebo jiný zákusek dle denní nabídky. - zázemí pro děti - klouzačka, houpačka, pískoviště, domeček, hračky - tabule na kreslení

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Ostrov
Ulice: Karlovarská 126
Telefon:  353 612 306
E-mail: [email protected]

> Komentáře