Zámek Berchtold a Dětský ráj | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámek Berchtold a Dětský ráj

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.1  (10x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál Dětský ráj a pohádková země v zámeckém parku nabízí rodinám s dětmi příležitost strávit příjemně a zároveň aktivně volný čas. Výstava skřítků, strašidýlek a víl a expozice 22 miniatur českých hradů a zámků. V jednom z podzemních bunkrů naleznete Peklo s Luciferem. V mini ZOO uvidíte kozičky, prasátko, králíčky a další. Okolo areálu vede také naučná stezka "Kunickou přírodou" dlouhá 1200 m s interaktivními prvky a zajímavými informacemi. Dětské hřiště je vybavené lanovkou, skluzavkou, hradem, houpačkami, pískovištěm a lavičkami pro chvíle odpočinku a relaxace. Nový HOTEL na zámku BERCHTOLD, který se slavnostně otevřel v roce 2011 disponuje 75 lůžky (16 pokojů se nachází na zámku a 12 v nedaleké Vile Pohádka - 100 m od zámku). Různé tipy pokojů nabízí kombinaci a propojení pro ideální rodinou dovolenou. V areálu se také nachází wellness, sport centrum, restaurace Kouzelná zahrada s dětskými jídly a s velkou letní terasou a dětským koutkem. Možnost parkování - bezplatně.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Vidovice - Kunice
Ulice: Vidovice 136
Telefon: 313039741
E-mail: [email protected]

> Komentáře