Penzion Bambino | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Bambino

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion Bambino je ideální místo pro rodinnou dovolenou, klidný pobyt bez stresu, nebo pro obchodní a služební pobyty po celý rok. Penzion Bambino Ubytování Ubytování v nekuřáckých apartmánech nabízí komfort s osobitým stylem a maximální péčí o hosty. Celková kapacita penzionu Bambino je 24 lůžek včetně přistýlek. Každý apartmán je vybaven malou kuchyňkou a základním nádobím, sprchou a WC, televizí se satelitem a nesmí chybět ani WI-FI připojení na internet. Penzion Bambino Restaurace V příjemné kavárně Café - Creperie, Restaurant Bambino si vážně pochutnáte! V jídelním lístku penzionu Bambino naleznete slané a sladké francouzské palačinky, zdravé saláty, čerstvé koláče a dezerty, pravou italskou kávu a široký sortiment kvalitních čajů z celého světa. V restauraci Bambino se Vaše malé ratolesti můžou hrát ve velkém dětském koutku se skákacím hradem, skluzavkou, míčovým bazénem, domečkem a spoustou dalších hraček.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Heliova 18/287
Telefon: 603449185
E-mail: [email protected]

> Komentáře