Apartmány Šnek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Apartmány Šnek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V našich apartmánech Šnek nabízíme příjemné prostředí pro rodinnou dovolenou. Výjimečná poloha ve středu obce uspokojí i ty nejnáročnější rekreanty. Na své si však přijdou i milovníci klidné a rodinné atmosféry, romantických procházek, projížděk na koni, táborákového posezení s dětmi a přáteli, kulečníku a dalších relaxačních aktivit. Pro vaše malé ratolesti jsme přichystali pěknou dávku adrenalinu. Na venkovním hřišti jistě jejich pozornosti neunikne dřevěný hrad s 5 metrovou klouzačkou, pavoučí síť, houpací most, pískoviště pro stavitele bábovek ( s lopatkami, či bez nich), houpačka, vláček s volantem, pro malé maminky a tatínky máme dětskou kuchyňku s nádobíčkem. Domácí typy jistě uvítají velkou vnitřní hernu se skluzavkou do kuliček, trampolínou, houpačkami a hračkami všeho druhu. Vy si můžete sednout opodál a s uspokojením sledovat, jak si hrají. Když vás omrzí sport, hry a turistika, můžete se opájet pohledem do kraje a tipovat názvy hor, měst a kopečků rýsujících se na obzoru. V blízkosti objektu jsou k dispozici: ? lyžařské vleky (včetně osvětlených a uměle zasněžovaných) ? vlek pro začínající lyžaře ležící 15 metrů od domu ? lyžařský a cyklistický areál Benecko - Mísečky – Špindlerův Mlýn ? půjčovny lyží ? lyžařské školy ? a mnoho dalších sportovišť (tenisový – víceúčelový kurt, fitness, snowtubing, bowling, golf) ? nechybí ani obchod s potravinami, pošta, kadeřnictví, kosmetika, restauračních zařízení (pizzerie, kavárna, diskotéka) a zábavní centrum.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Benecko
Ulice: Benecko 108
Telefon: 608888850
E-mail: [email protected]

> Komentáře