Monkey´s Gym pořádá narozeninové oslavy pro malé sportovce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monkey´s Gym pořádá narozeninové oslavy pro malé sportovce

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

01.07.2024-31.08.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Na oslavy svých narozenin vzpomínají děti často celý život. A přesně to je cílem rodičů: připravit jim tak krásnou party, aby na ni jen tak nezapomněly. V profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym na ně čeká skutečně pestrý sportovní a doprovodný program. Po celou dobu oslavy se budou pod vedením zkušených lektorů skvěle bavit a přát si, aby tento mejdan nikdy neskončil… Narozeninové oslavy v Monkey's Gym jsou plné pohybu, her a zábavy – přesně takové, jaké by měly být. Speciálně sestavený narozeninový program zahrnuje spoustu oblíbených sportovních her a pestrou paletu cviků na gymnastickém nářadí. Děti si mohou užít také malování na obličej, tetování, čokoládovou fontánu, zábavné tvoření nebo dětskou diskotéku. A pokud si budete přát, přijde malému oslavenci osobně popřát maskot tělocvičen – opička Lola. To vše pod taktovkou a za aktivní asistence narozeninového týmu Monkey’s Gym, který myslí i na rodiče – ti mohou v klidu relaxovat v pohodlném předsálí u výborné kávy nebo skleničky oblíbeného nápoje. Takovou oslavu by si přece přál každý! Termín: 1. července – 31. prosince 2024 Místo: Monkey´s Gym, Westfield Chodov (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4) Monkey´s Gym, Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9) Monkey´s Gym, OC Šestka (Fajtlova 1091/1, Praha 6) Monkey´s Gym, Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5) Více na www.monkeysgym.cz

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Roztylská 2321/19
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře