Vyměňte hernu za „opičí“ tělocvičnu! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyměňte hernu za „opičí“ tělocvičnu!

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

20.05.2024-31.08.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nebaví vás už herny a pátráte po alternativě, která by vašemu dítku umožnila se pořádně vydovádět? Chtěli byste spojit řádění s cvičením a využít aktivně společně strávený čas? Pak se vydejte na OTEVŘENÉ HODINY hravého cvičení do profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym. OTEVŘENÉ HODINY hravého cvičení jsou v Monkey’s Gym určeny dětem od jednoho roku. Velkou výhodou je, že jsou v rozvrhu tělocvičen každý všední den i o víkendu a nemusíte se na ně předem registrovat. Ve chvíli, kdy chcete vyrazit, si jen telefonicky prověříte aktuální dostupnost. A co jsou to vlastně ty OTEVŘENÉ HODINY? Jsou to lekce určené pro hravé cvičení dětí s rodiči, kde není náplň nijak přesně stanovena, a tedy ani limitována. Po celou dobu se můžete řídit čistě jen tím, čemu se vaši malí sportovci chtějí věnovat a co je baví. Zárukou toho, že budou nadšení, je pestré vybavení tělocvičen - všechna nářadí jsou vyrobena speciálně pro ně – můžete si společně vyzkoušet kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, opičí dráhy, míče, nejrůznější zábavné barevné a měkké cvičební prvky či horolezeckou stěnu. Jako výhodu vnímají rodiče také to, že lekce není nijak vedena a děti se tedy mohou skutečně vyřádit dle svého tempa a nálady. Zkušený lektor je však vždy po ruce a v případě potřeby rád ukáže vhodné cviky, zapne doprovodnou hudbu nebo poradí s organizací sportovních her… Termín: 20. května–31. srpna 2024 Místo: Monkey´s Gym, Westfield Chodov (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4) Monkey´s Gym, Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9) Monkey´s Gym, OC Šestka (Fajtlova 1091/1, Praha 6) Monkey´s Gym, Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5) Více informací: www.monkeysgym.cz

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře