Slavnostní otevírání kouzelné farmy Semíkov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slavnostní otevírání kouzelné farmy Semíkov

Foto: Petra Kopuletá

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Úcta k planetě a jejím přírodním zdrojům je jedním z hlavních důvodů, který přivedl úspěšný start-up GreeenTech k vybudování hydroponické farmy v pražských Modřanech, která má nejen dětem, ale i široké veřejnosti, přiblížit moderní a šetrný způsob pěstování –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ hydroponii. Program kouzelné farmy Semíkov je zacílen především na děti předškolního věku a mladší školáčky. Průvodce farmou, malý Semík, dětem poutavým způsobem přiblíží kouzlo hydroponie tak, aby v nich probudil zájem o pěstování a péči o rostlinky i v domácím prostředí. Vaši nejmenší se zabaví při různých hrách a aktivitách a odnesou si domů nejen nové znalosti, ale také krásné vzpomínky. Na co se mohou těšit? * zábavný workshop, na kterém si zasadí vlastní rostlinku * Semínkův obchod, kde získají základy finanční gramotnosti * práce na semíkově kouzelné farmě je naučí pečovat o rostlinky * další zajímavé aktivity Vstup na opening je zdarma, registrovat se můžete na webu. Počet míst je omezen. Rezervujte si to své předem na https://semikov.cz/

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Barrandova 409/1
Telefon: 605960503
E-mail: [email protected]

> Komentáře