Hotel Relax Albatros | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel Relax Albatros

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hotel Albatros ACTIVE je nový hotel nedaleko centra Prachatic, v těsné blízkosti sportovního areálu. Pro svou polohu a vybavenost je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí poznávat Prachatice a jejich okolí, pro sportovce i k uspořádání různých soukromých a firemních akcí. Hotel Albatros ACTIVE má k dispozici 26 pohodlných pokojů s kapacitou 81 lůžek. V celém objektu je možnost Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Moderně a pohodlně zařízené pokoje, blízkost sportovišť a plaveckého areálu poskytují ideální ubytování jak pro aktivní jednotlivce, tak pro větší sportovní skupiny. Stylová restaurace Pilsner Pub se postará svým interiérem a typickou českou kuchyní o jedinečný gastronomický zážitek. Možnost pořádání rautů, degustací, akcí pro velké i malé skupiny a dalších kulturních a společenských akcí. Parkovat lze na hotelovém parkovišti přímo před hotelem. Pokoje Všechny pokoje jsou nekuřácké zařízené kvalitním moderním a pohodlným nábytkem doplněným pěknými dekoracemi. Pohodlí a spokojenost hostů jsou pro nás absolutní prioritou. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Prachatice
Ulice: Vodňanská 1321
Telefon: 388,311,400
E-mail: [email protected]

> Komentáře