Penzion a cukrárna Pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion a cukrárna Pohádka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

K dispozici je kuchyňka, dětská postýlka, WC na pokoji, dětské prkénko na WC, vana, sprcha, bezpečnostní uzávěry el. zásuvek. V restauraci jsou nekuřácké prostory, možnost ohřevu kojenecké stravy. Pro děti k dispozici přebalovací pult, dětský koutek, hlídání dětí. Parkovaní cca 150 metrů od penzionu, dětské hřiště cca 150 metrů. Třeboň jakožto lázeňské město, nabízí celou řadu lázeňských a wellness aktivit. Třeboňsko je ideální pro cyklistické výlety, které vzhledem k nenáročnosti terénu, mohou absolvovat i menší děti. V penzionu Vám ochotně pomohou při zajištění půjčení kol. . Hodnocení dle osobní zkušenosti, popř. komentář či doporučení: Velmi pěkné a útulné prostory penzionu jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Výhodná je též poloha penzionu, který leží přímo v centru lázeňského mětečka Třeboň. Kavárnička, patřící k penzionu, nabízí skvělé domácí cukrářské a pekařské výrobky a další dobroty pro malé i velké. Doporučujeme navštěvu lázní Aurora www.aurora.cz kde je veřejně přístupný bazénový komplex s mírně slanou vodou. Součástí komplexu je i dětský bazének a pro větší děti tobogán.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Třeboň
Ulice: Husova 67
Telefon: 774987656
E-mail: [email protected]

> Komentáře