PONOŘ SE aneb oslava 3. narozenin divadla DIP | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

PONOŘ SE aneb oslava 3. narozenin divadla DIP

Foto: Andrea Hurych

> Videogalerie

> Termín

4.5.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9

> Popis

PONOŘ SE ANEB OSLAVA 3. NAROZENIN DIVADLA DIP Určeno pro děti od 6 let a jejich rodiče Kde: Industra a její okolí (Lazaretní 925/9, brno Židenice) 13:45 – 14:45 – JE TU MÍSTO? interaktivní představení pro děti 6+ Škola. Lavice. Spousta nového. Musíš se všechno naučit. Přečti, napiš, spočítej. Řekni to přede všemi, najdi si kamarády a hlavně buď v pohodě. Není to lehký úkol, že? Hravá pohybová inscenace ukazuje, jak na děti může působit školní prostředí. Že těžké není jen počítat, ale i promluvit před celou třídou, že stěžejní není jen naučit se psát, ale naučit se komunikovat, najít si kamarády a najít si své místo v kolektivu. A přestože to není snadné, tak právě tady vznikají první pevná přátelství. A to za to stojí. Inscenace je interaktivní. Dovoluje dětem vstupovat do některých situací a vcítit se do nich. 14:45 – 16:45 – WORKSHOPY NA TÉMA – PONOŘ SE! Pět stanovišť rozmístěných po areálu Nové Zbrojovky v okolí Industry. Stanoviště, kde se jak děti, tak dospělí mohou ponořit do svých pocitů a dát prostor svému kreativnímu já. 16:45 – 18:00 – KNIHA DŽUNGLÍ – BÍLÝ LACHTAN interaktivní divadelní zážitek pro děti 6+ Kotík je jediný žijící bílý lachtan. Jeho druh je ohrožen chamtivými lidmi, kteří vraždí lachtany jen pro jejich kůži. Proto se rozhodne vzít osud všech lachtaních druhů do svých ploutví. Poznává mořský svět a hledá svobodnou zemi pro lachtany, kam se nikdy žádní lidé nedostanou. Místo, kde vládne příroda. Inscenace zpracovává povídku z Knihy džunglí od Rudyarda Kiplinga Bílý lachtan. Diváci prochází příběhem, mohou se zapojit, jednat a společně s hlavní postavou, bílým lachtanem Kotíkem, poznávat hloubku moře, svobody a možná i samotného života. https://divadlodip.cz/ponor-se/

> Otevírací doba

13:45 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno Židenice
Ulice: Lazaretní 925/9, 615 00 Brno-Židenice
Telefon: 736791812
E-mail: [email protected]

> Komentáře