Letní příměstské tábory 2024 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstské tábory 2024

Foto: Letnice - Michala Květoňová

> Termín

1.7.2024 - 30.8.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Co je příměstský tábor? TÁBOR VE MĚSTĚ, kdy mají děti přes den aktivní program a večer se vracejí domů. Tento typ tábora uvítají nejen pracující rodiče, ale i ti, kteří chtějí, aby jejich děti čas trávily aktivně. Tento tábor je vhodný ale i pro děti nesmělé, které nevědí, zda by klasický pobytový tábor zvládly. Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které o prázdninách zůstaly v Praze, nechtějí „sedět“ doma a nudit se. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je zas předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma. Pro děti je přichystaný program na celý týden. Děti poznávají přírodu, kulturu, navštěvují různé akce, objevují nové věci, hrají hry a baví se. Každý den jsou děti na menším výletě (dopoledne či odpoledne), který se střídá s hrami v klubovně nebo na hřišti. Děti se mohou těšit na soutěže i tvořivou práci, kino, divadlo, výstavy, muzea nebo třeba zábavní park s vodními prvky. Pro děti je zajištěn teplý oběd na každý den, kromě dne celodenního výletu, který je naplánovaný i za hranice Prahy.

> Otevírací doba

Po - Pá 8 - 17 h.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 18
Ulice: Třinecká 650
Telefon: +420770672077
E-mail: [email protected]

> Komentáře