Monkey’s Gym pořádá zábavné příměstské kempy pro malé sportovce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monkey’s Gym pořádá zábavné příměstské kempy pro malé sportovce

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

01.07.2024-31.08.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dětské tělocvičny Monkey’s Gym připravily na letošní prázdniny skutečně pestrou nabídku sportovních příměstských kempů pro děti od 4 do 10 let. Na výběr je z 8 typů pohybových táborů, které se konají na třech místech v Praze v turnusech po celé léto! Děti si zde mají možnost vyzkoušet rozmanité pohybové aktivity a zdokonalit se v mnoha sportovních disciplínách – vše zábavnou formou a pod dohledem zkušených trenérů. Rodiče mohou i v létě v klidu pracovat a přitom vědí, že o jejich děti je nejen dobře postaráno, ale že se i skvěle baví. Výběr příměstských sportovních kempů Monkey’s Gym je letos skutečně velký: Novinkou letošních prázdnin je Gymnastický pohybový kemp – zábavný mix sportovní a moderní gymnastiky, kde si děti vyzkouší cvičení na kladině, hvězdu, stojku, dovednosti se stuhou nebo skákání na trampolíně. Malí cyklisté budou určitě nadšení z Cyklo-kempu, který měl vloni premiéru, a hned se zařadil mezi oblíbené stálice – trénink jízdy v terénu, překážkové dráhy nebo dopravní hřiště jsou velkým lákadlem. Nejen malé slečny pak budou nadšené z Tanečního kempu, kde se naučí základní kroky, zdokonalí se ve vybraných tancích, zahrají si hry a zatančí si i „diskotékové tance“. Kemp sportovní všestrannosti děti seznámí se základy 12 různých disciplín jako je gymnastika, atletika, minigolf, míčové hry, lukostřelba, kroket, badminton, a na řadu přijdou i skoky na trampolíně či přetahovaná lanem. Kemp míčových her je naučí hlavním dovednostem s míčem a seznámí je s házenou, kopanou, volejbalem, basketbalem i tenisem. Pro děti, které rády běhají a skáčou, je připravený Atletický kemp, na němž se procvičí v hlavních atletických disciplínách. Každoročně rychle vyprodaný je Kemp in-line bruslení, kde se malí sportovci učí nejen správně jezdit na kolečkových bruslích, ale i bezpečně padat. Oblíbenou novinkou je Outdoor sportovní kemp, kde lektoři vyrážejí s dětmi každý den na jiné místo v přírodě, kde je čeká nová sportovní disciplína. Malí sportovci pod odborným vedením trénují každý den jinou dovednost: in-line brusle, kolo, lezení, vyzkouší si venkovní posilovnu i atletiku. Místo: Monkey´s Gym, pobočky Galerie Harfa, OC Šestka a Westfield Chodov Termíny: 1. 7. až 31. 8. 2024 Více informací: www.monkeysgym.cz

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře