Pohádkový les ve Zruči nad Sázavou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový les ve Zruči nad Sázavou

Foto: veldo

> Termín

25.5.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Znáte příběh Philease Fogga a jeho cesty kolem světa za 80 dní? Jeho zkrácenou a pohádkovou verzi s mnoha úkoly a dobrodružstvím pro děti od 2 let pro vás připravilo Město Zruč nad Sázavou a společnost Velká dobrodružství v rámci akce Zručské jarní lázně pro duši. Akce se bude konat v sobotu 25. 5. 2024 od 13 do 17 hodin v zámeckém parku. Na kilometrové trase na vás i vaše děti budou čekat postavy z celého světa s výpravnými dekoracemi. U každé z nich děti budou muset splnit úkol. Ti starší se také pokusí uhádnout, jakou zemi představují. Dokáží malí cestovatelé nachytat ryby pro Eskymáky? Složit pizzu v Itálii nebo najít ztracený poklad na Sahaře? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci krásný dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u vstupu do zámku a vstupné je 80 Kč na osobu (od 2 let). Více informací a POVINNOU registraci najdete na stránkách společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz . Registrace bud možná týden před akcí. Rezervujte si své místo včas. Počet míst je omezen. Těšíme se na vás.

> Otevírací doba

13-17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Zruč nad Sázavou
Ulice: zámecký park
Telefon: 244 444 555
E-mail: [email protected]

> Komentáře