Parkhotel | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Parkhotel

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

K dispozici kuchyňka, dětská postýlka, WC na pokoji, vana, sprcha, bezpečnostní uzávěry el. zásuvek, dětská chůvička. Pro děti připraven dětský koutek, dětské hřiště, hlídání dětí. Ostatní: parkování, platba kartou, domácí zvířata, internet, TV SAT, telefon, trezor, společnská místnost, konferenční prostory, prádelna, sportovní centrum, wellness a lázeňské služby, půjčovna sportovních potřeb. Součástí hotelu je dětský koutek, před hotelem je pak pro menší děti připraveno dětské hříště, v hotelu je možné využít řadu wellness procedur. Hluboká kromě krásného novogotického zámku nabízí i celou řadu sportovních aktivit. Je zde letní aquapark, zimní stadion, golfové hříště, fotbalové hřiště apod. V nově otevřeném sportovně ralaxačním areálu se pak pobaví malí i velcí www.sport-hluboka.cz . Z Hluboké vede také velmi oblíbená cyklistická stezka do Českých Budějovic, nebo do Týna nad Vltavou. Pokud si budete chtít udělat výlet na kole, je možné si v hotelu zapůjčit kola včetně dětské sedačky. Okolí Hluboké láká k výletům, doporučujeme navštívit ZOO Ohrada vzdálené cca 2 km, cestu tam zvládnou pěšky i malé děti krásnou procházkou po břehu Munického rybníka. Dalším výletním místem může být třeba informační centrum Jaderné elektrárny Temelín, kde se návštěvníci populární formou seznámí s provozem elektrárny. Relaxovat pak můžete v místní solné jeskyni. Na své si zde přijdou i milovníci kultury, v letních měsícíh se zde pořádát již tradiční Divadelní festival, za návštěvu stojí i Alšova jihočeská galerie www.ajg.cz

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Hluboká nad Vltavou
Ulice: Masarykova 602
Telefon: 387006200
E-mail: [email protected]

> Komentáře