Anglický tábor "Time travel adventure" pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Anglický tábor "Time travel adventure" pro děti

Foto: Jana Bačová

> Termín

1.7.2024 - 5.7.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

TÉMA: TIME TRAVEL ADVENTURE Pojďte s námi zažít další dobrodružství při výuce angličtiny v Life Center! Jednoho dne najde chlapec a jeho přátelé záhadný vzkaz... a STROJ ČASU! Představte si ... společné cestování časem ... Představte si ty úžasné věci, které zažijeme, ta úžasná místa, která navštívíme, slavné osobnosti, které na nás čekají - v minulosti i v budoucnosti. Jste připraveni? Time is ticking away ... Čas běží ... TIME TRAVEL ADVENTURE!!! Jdeme na to! Jak naše každodenní dobrodružství bude vypadat: Interaktivní workshopy angličtiny, kreativní workshopy, venkovní akční hry, každodenní dopolední a odpolední aktivity "move and speak" včetně hudby, písniček a pohybu + napínavé skupinové aktivity venku. Svačina, oběd a pití bude zajištěno (v případě potřeby zajistíme i bezlepkovou variantu, pokud má vaše dítě více potravinových alergií a omezení, žádáme o nošení vlastního jídla - dle toho bude dle domluvy upravena cena tábora). Pro koho a kdy: pro děti ve věku 6 - 12 let v termínu 1. - 5. 7. 2024. Tábor bude probíhat v našich prostorách v Horních Počernicích. Kde: Hrdoňovická 18, Horni Počernice, každý den 9:00 (děti můžou přicházet od 8:30) - 16:30 (vyzvednutí do 17:00), pátek 5.7. budeme mít společnou oslavu společně s rodiči od 16:00 do 17:00 Cena: 3 200 Kč (pokud na táboře budou sourozenci, cena za každé dítě je 3 000 Kč) Naše anglická dobrodružství v Life Center jsou navržena tak, aby podporovala děti v učení a mluvení anglicky v podpůrném a zábavném prostředí. Vedoucí našich týmů a dobrovolníci jsou anglicky (rodilí mluvčí) a česky mluvící. Naše dobrodružství jsou založena na křesťanských hodnotách a souvislostech. Připojte se k nám na další dobrodružnou anglickou výpravu! Děkujeme za vaši důvěru a na vaše děti se velmi těšíme, Ulrike Lillard s týmem

> Otevírací doba

9:00-16:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha - Horní Počernice
Ulice: Hrdoňovická 2559/18
Telefon: 737837291
E-mail: [email protected]

> Komentáře