Poděbradský triatlon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Poděbradský triatlon

Foto: Kateřina Rosíková

> Termín

19.5.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Poděbradský triatlon představí dne 19. 5. 2024 již 33. ročník. Závod je koncipován jako otevřený bezdraftový na tratích 0,7 km plavání – 30 km na kole – 7 km běhu. Zázemím je prostor místního koupaliště Jezero a triatlonisty zavede po okolí Poděbrad. Stejně jako v loňském roce je zařazen do série Středočeského poháru mládeže a součástí celé akce je také dětský triatlon. Zároveň hlavní trasa je určena pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, a proto je vhodný pro profesionály i začátečníky. Popis tratí najdete na: https://www.podebradskytriatlon.cz/ Pro nejúspěšnější závodníky jsou připraveny krásné sportovní ceny od partnerů závodu. Každý závodník se v cíli může těšit na krásnou účastnickou medaili a občerstvení. Závodním dnem nás provede sympatický sportovec a moderátor David Cihlář, díky kterému máme jistotu, že o zábavu bude postaráno! Podle zkušeností z předchozích let prosíme závodníky, aby se registrovali online předem - za výhodnější cenu, s bohatým startovním balíčkem a my zároveň s dostatečně zásobenými občerstvovačkami

> Otevírací doba

od 8:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Poděbrady
Ulice: Jezero Poděbrady
Telefon: 607877791
E-mail: [email protected]

> Komentáře