Trautenberkova 13 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Trautenberkova 13

Foto: Kateřina Rosíková

> Termín

9.6.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z dětství asi nemáte k Trautenberkovi vybudovaný právě vřelý vztah, my vám ale ukážeme, že spojení s touto legendou může být i příjemné. Přesvědčit se o tom můžete v areálu pivovaru Trautenberk v Horní Malé Úpě. Tam se totiž 9. června uskuteční první letošní závod ze série pivních běhů – Trautenberkova 13. Trautenberkova 13 není jen závodem pro výkonnostní běžce. Závod je i pro ty běžce, kteří ho chtějí pojmout „na pohodu“ a vychutnat si během něj zážitky jedinečných scenérii Krkonošského národního parku. Třináctka v názvu závodu není jen náhodou. Značí to, že se jedná o závod dlouhý 13 kilometrů, ale také to, že v cíli a během závodu bude pro závodníky připravené 13° pivo. Zážitky přírodních scenérií si tak můžete okořenit pivem, které pro vás bude připravené i na občerstvovací stanici. Trautenberkova 13 myslí také na děti. Pro ně budou připravené závody dlouhé od 500 do 1500 metrů. Hostit je bude náš maskot lev Alex.

> Otevírací doba

od 8:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Malá Úpa
Ulice: Horní Malá Úpa 87
Telefon: 607877791
E-mail: [email protected]

> Komentáře