Můj první tábor 2024 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Můj první tábor 2024

Foto: Letnice - Lenka Kubištová

> Termín

7.7.2024 - 13.7.2024
13.7.2024 - 19.7.2024
11.8.2024 - 17.8.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Tento tábor je určen menším dětem ve věku 5 – 10 let, které jedou na tábor poprvé a nebo chtějí jet na kratší dobu. Pobyt je zkrácený na sedm dnů. Děti jsou v oddíle po menším počtu a oddíl má na starosti oddíloví vedoucí a praktikant. Děti mají upravený program a přizpůsobený režim dne (např. dřívější večerka). Díky nižšímu počtu dětí v oddíle je možný individuální a pečlivý přístup, dohled v hygieně, oblékání a stravování. V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava zájezdovým autobusem z Prahy a zpět, pestrý táborový program, vyškolení vedoucí, dohled zdravotníka. Doprava je vlastními zájezdovými autobusy v dopoledních hodinách z Prahy od metra C – Letňany nebo možnost vlastní dopravy. Na táboře mají děti celodenní program. Samozřejmostí však je i volno na odpočinek. Dopoledne probíhají tématické workshopy. Každý den si děti vystřídají jiné téma od tvoření, sportování, tanec až po zálesácké dovednosti. Program je poskládán tak, aby byl aktivní a pestrý. Po poledním klidu je pro děti připravena celotáborová hra, oddílové klání, soutěže, kvízy, stopování, hry na hřištích a v lese. Po večeři jsou pro děti připraveny oddílové hry, táborák, speciální návštěva a samozřejmostí je diskotéka se světelnými efekty, ale i čtení pohádek. Na táboře není bojovka. Celý program je pečlivě připravován ještě před táborem. Cena: 5.890 Kč

> Otevírací doba

24/7

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Jestřabí v Krkonoších
Ulice: Roudnice 69
Telefon: 770672077
E-mail: [email protected]

> Komentáře