Letní dětské tábory 2024 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní dětské tábory 2024

Foto: Letnice - Lenka Kubištová

> Termín

29.6.2024 - 10.7.2024
11.7.2024 - 22.7.2024
24.7.2024 - 04.8.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

RZ Střela se nachází 100 km od Prahy v panenské přírodě říčky Střely, nedaleko města Plzeň v západních Čechách. Tábor Kazimírka je určen pro děti od 5 do 15 let. V ceně tábora je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava zájezdovým autobusem z Prahy a zpět, pestrý táborový program, vyškolení vedoucí, dohled zdravotníka. Děti jsou ubytovány v chatkách, srubech nebo na pokojích ve zděné budově. Na tábor je potřeba si vzít vlastní prostěradlo, spacák a malý povlečený polštář (chatky ani pokoje nedisponují lůžkovinami). Odjezd je zájezdovými autobusy z Prahy, případně vlastní dopravou. Na našich táborech dbáme na celodenní program od rána až do večera. Samozřejmostí je však i osobní volno na odpočinek. Dopoledne probíhají tématické workshopy jako je sport, tanec, zálesáctví, youtuber nebo kreativní tvoření. Na začátku i během tábora si děti společně se svými vedoucími skládají program workshopů. Mohou je tedy během tábora střídat a nebo se věnovat jen jednomu. Po poledním klidu je pro děti připravena celotáborová hra Ztraceni v čase, oddílová klání, soutěže, koupání, hry na hřišti nebo v lese. Celý program je pečlivě připravován před táborem. Večer jsou pro děti připraveny oblíbené diskotéky se světelnými efekty, táborák s opékáním buřtů, SuperDance, Miss, Superstar nebo xFactor. Speciálním programem je i noční hra (jen pro zájemce). Cena: 7.890 Kč

> Otevírací doba

24/7

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Střela pod Strážištěm
Ulice: Třinecká 650
Telefon: +420776270509
E-mail: [email protected]

> Komentáře