Urban Challenge 2024 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Urban Challenge 2024

Foto: jh

> Termín

20.09.2024-21.09.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Urban Challenge je městský 5km dlouhý běh, který je určený pro každého. Závod prověří fyzickou ale i psychickou připravenost běžců, kteří musí překonat minimálně 25 překážek situovaných převážně z prostředí města. Nemusíte se bát, pokud by vám některá z překážek přišla těžká. Za jejích nesplnění nejsou žádné tresty a navíce je na trati povoleno pomáhat si. V cíli všichni běžci obdrží unikátní medaili jako odměnu za zvládnutý závod.   Mimo klasického Urban Challenge si můžete zaběhnou také Nature běh, Charity nebo noční závod, který je koncipovaný spíše zážitkově.    Závod Urban Challenge Nature vede více okolní přírodou, jako jsou parky, louky, lesy.  Na závodníky čekají kromě klasických překážek také přírodní překážky jako bahno, voda či spadlé stromy.   Základní myšlenkou Urban Challenge Charity je pomoc druhým. Každý závodník v rámci registrace obdrží speciální žluté triko, které je symbolem Urban Challenge Charity a v daném triku odběhne charitativní běh. Za každého takového startujícího daruje Urban Challenge 500 Kč, tím, kteří to potřebují.   Více informací o závodech a registrace naleznete na webových stránkách www.urbanchallenge.cz nebo na sociálních sítích Urban Challenge na facebooku či instragramu.  

> Otevírací doba

9:00-15:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Landek Park
Telefon: 773723338
E-mail: [email protected]

> Komentáře