Špuntí tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Špuntí tábor

Foto: Jiří Bulín

> Termín

17.06.2024 - 21.06.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Tábor pro nejmenší táborníky, na který si s sebou mohou vzít mamku, taťku nebo oba rodiče. Každá rodina má svoji chatku, takže soukromí a možnost dodržovat rodinné režimové okamžiky jsou zajištěny. V rámci programu se mohou děti těšit na bohatý a hlavně vyvážený program postavený na principu dobrovolnosti. Čeká na ně sportování, výroba, soutěže, hry, procházky, tancování a spoustu dalšího. Pro rodiče je také připravený program v podobě kreativního tvoření, cvičení a další dle zájmu. V ceně tábora je zahrnuto ubytování, celodenní stravování (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), pitný režim, program (materiály na výrobu, odměny, cvičení). Táborová základna se nachází blízko Manětína. Je kompletně oplocená. Krom chatek a dalších táborových staveb má i rozlehlý travnatý prostor se 2 hřišti, lavičkami, ohništěm a množstvím stromů, které poskytují příjemný stín. V případě špatného počasí je k dispozici velká společenská místnost.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Třemošná
Ulice: Tyršova 916
Telefon: 605247385
E-mail: [email protected]

> Komentáře