Avar herna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Avar herna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

POPIS Zažijte nemožné ve virtuální realitě. Ať už máte rádi střílečky, logické hry, akční hry či pohádkové hry – u nás si vyberete! Pořádáme také skutečně neskutečné firemní i soukromé akce. Nejvíce se u nás pořádají narozeninové oslavy a firemní teambuildingy, ale umíme uspořádat i perfektní akce na míru až pro 25 lidí. PROSTORY A VYBAVENÍ Tahle herna vám dopřeje atmosféru, kde se budete cítit jako doma. Vyberte si jednu ze tří family rooms a vyzkoušejte si virtuální realitu z pohodlí ,,našeho gauče“. Každá z místností je vybavená nadupanými herními počítači a širokou nabídkou z více jak 250 her, ze kterých si vybere prostě každý. Pokud jste milovníci automobilových závodů a horské dráhy zvolte si room se závodním trenažérem, který umocní prožití zážitku na maximum. Navíc je možné využít i velkou zasedací místnost s whiteboard tabulí, televizí a stolem pro 12 lidí, která je příhodným prostorem pro narozeninové oslavy, párty, firemní večírky, školení, teambuildingy i workshopy.

> Otevírací doba

Po–Pá: 14-19
So–Ne: 10–19

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Drahobejlova 39
Telefon: +420 223 005 611
E-mail: [email protected]

> Komentáře