Monkey’s Gym pořádá kurzy bruslení pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monkey’s Gym pořádá kurzy bruslení pro děti

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

07.01.2024-27.02.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Chcete, aby se vaše dítě naučilo bruslit a užilo si u toho spoustu zábavy? Zkušení instruktoři z pohybového centra Monkey’s Gym už tradičně pořádají na střeše pražské Galerie Harfa oblíbené kurzy ledního bruslení pro děti. Kurzy ledního bruslení Monkey’s Gym jsou určeny pro děti starší 4 let, a to pro začátečníky i pokročilé, protože děti jsou tady rozděleny na skupinky podle svých dovedností. Začátečníky instruktoři provedou prvními krůčky na bruslích, ukážou jim základy pohybu, dodají jim potřebné sebevědomí při nové činnosti a společně se naučí novému sportu tak, aby děti mohly následně s rodiči, nebo v rámci volného bruslení, již samy zkoušet jízdu. Lekce trvá 55 minut, kurzy probíhají po celou zimu o víkendech v dopoledních hodinách – vždy jsou vypsány 3 termíny a v každé skupině je maximálně 18 dětí, kterým se věnují 4 zkušení trenéři. Děti musí mít z důvodu bezpečnosti lyžařskou helmu a teplé rukavice, chrániče nutné nejsou. Přítomnost rodičů na ledě není povolena, ale maminky i tatínkové mohou přihlížet pokrokům svých ratolestí. Místo: Monkey's Gym, Galerie Harfa, Praha 9 Termíny kurzů: Víkendy od 7. 1. 2024 do 27. 2. 2024 Více informací na https://www.monkeysgym.cz/novinky/kurzy-ledniho-brusleni-713.html

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře