Barvám Neutečeš 2024 - Pardubice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Barvám Neutečeš 2024 - Pardubice

> Termín

10.8.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zažij nejbarevnější běh svého života! Barvám Neutečeš je akce plná barev, skvělé nálady, přátelství, společně stráveného času a nezapomenutelných zážitků! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale především zábava. Zapomeňte na konkurenci nebo věkové limity, přijďte si prostě užít barevný den. Děti, teenageři i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi – zúčastnit se může opravdu každý! Trasa je dlouhá 5 km a lze ji zdolat během či chůzí. Cílem je proběhnout pět barevných zón, v nichž se účastníci nechají zasypat barvami o co se postará #barevnytym. Nikdo tak nemá šanci barvám uniknout. Součástí akce je i bohatý doprovodný program a tombola.  Barevné šílenství můžete zažít v 5 městech po České republice v následujících termínech: České Budějovice 4.5. Olomouc 11.5. Praha 8.6. Ústí nad Labem 22.6. Pardubice 10.8. Chcete si užít netradiční den s přáteli, rodinou nebo jen sami se sebou? Tak neváhejte a zaregistrujte se ještě teď na našich stránkách: https://www.barvamneuteces.cz/registrace/ a my se na Vás budeme těšit.   Více informací o nejbarevnějším běhu a registrace naleznete na webových stránkách https://www.barvamneuteces.cz/ nebo na sociálních sítích Barvám Neutečeš na facebooku či instragramu.

> Otevírací doba

9:00-15:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Park Na Špici
Telefon: 773723338
E-mail: [email protected]

> Komentáře