Vánoce na Slezskoostravském hradě 2023 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoce na Slezskoostravském hradě 2023

Foto: Jan Král

> Termín

9.12.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9

> Popis

Již tradičně se uskuteční na Slezskoostravském hradě vánoční program. V sobotu 9. 12. si připomeneme vánoční zvyky, ochutnáte pečené kaštany, děti napíši dopis Ježíškovi skrze Ježíškovu poštu, návštěvníky pobaví hudba i divadlo. Vyzkoušejte si lití olova nebo nahlédněte pod ruku mistru pregéřovi, který ukáže ražbu. Symbolické historické mince si můžete zakoupit i "pod polštář". Chybět nebude ohrádka s ovečkami a kozami a betlém. Program 10.00 Otevření hradu 10.30 Zahájení adventu na hradě a přivítání purkrabím 11.00 Vánoční taškařice na hradě - divadelní představeníčko 12.00 Půjdem spolu do Betléma - zpěvohra vánoční 13.00 Hradní adventní pohádka pro kluky a holky - O Bajajovi 14.00 Valašské Vánoce, aneb jak to tenkrát bylo - Studio G 15.00 Komedianti na hradě, aneb vánoční kejklování 16.00 Ukončení adventního hradního jarmarku Po 16. hodině zůstane hrad otevřen za běžné vstupné až do 18 hodin - zájemci mohou zhlédnout výstavu betlémů, která trvá do 7. ledna 2024.

> Otevírací doba

10:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hradní 1
Telefon: 727813655
E-mail: [email protected]

> Komentáře