Prodejní výstava brouků a motýlů, Hotel Olympik Praha, 6.-7.10.2023 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prodejní výstava brouků a motýlů, Hotel Olympik Praha, 6.-7.10.2023

Foto: Dan Čagánek

> Termín

6.10.2023-7.10.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost navštívit první akci tohoto druhu v Praze. Můžete se těšit na výměnu, prodej a koupě brouků, motýlů, strašilek, pavouků a ostatních bezobratlých živočichů. Srdečně vás zveme na mezinárodní výměnné dny a výstavu hmyzu do moderní haly kongresového centra Hotelu Olympik Tristar. Tato akce je určena všem, kteří mají rádi krásu a rozmanitost naší planety a chtějí se dozvědět více o úžasném a fascinujícím světě šestinohých tvorů. Můžete se těšit nejen na brouky a motýly, ale také ostatní druhy bezobratlých, včetně strašilek. Díky skvělému osvětlení budou moci návštěvníci detailně prozkoumat krásu motýlích křídel a bizarních tvarů hmyzího těla. Bezbariérový vstup a snadná dostupnost metrem zajišťující pohodlný přístup pro všechny návštěvníky. Těšíme se na setkání s vámi a na společné objevování tohoto tajemného světa. Akce proběhne v sále Artemis. Souběžně s ní se můžete těšit na výstavu hub - sál Triumf. Vstupné je jedno. Otevírací doba : Pá 6.10. od 11-18 hod, So 7.10. od 09-17hod Bližší informace na : www.hobbypraha.cz

> Otevírací doba

pátek 11:00-18:00
sobota 9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Praha 8
Ulice: U Sluncové 14A
Telefon: 604670861
E-mail: [email protected]

> Komentáře