Open-air kino a slevy až 70 % ve Fashion Aréně pouze během Late Night Shopping | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Open-air kino a slevy až 70 % ve Fashion Aréně pouze během Late Night Shopping

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Open-air kino a slevy až 70 % ve Fashion Aréně pouze během Late Night Shopping V pátek 22. září proběhne ve štěrboholském outletovém centru oblíbená akce Late Night Shopping. Návštěvníci budou moci nakoupit prémiové značky se slevami až 70 % a to do 23:00. Je připraven i bohatý program ve spolupráci s TV Óčko a hudebníkem ENDRU. Večer bude zakončen open-air kinem pod hvězdnou oblohou. Zákazníkům bude k dispozici venkovní bar, kde naleznou alkoholické i nealkoholické nápoje včetně Fashion Club signature drinku. V rámci bohatého programu se návštěvníci mohou těšit na dvě filmové novinky tohoto roku. Od 18:30 startuje projekce Air zrození legendy, na kterou si zákazníci stále ještě mohou rezervovat místo. Od 21:00 proběhne projekce filmu BARBIE pouze pro pozvané členy Fashion Clubu, pro které je připraven i exkluzivní drink zdarma. A nebylo by to kino bez popcornu, ten lze pořídit přímo ve stánku na pasáži.

> Otevírací doba

čtvrtek 10–20
pátek 10–20
sobota 10–20
neděle 10–20
pondělí 10–20
úterý 10–20
středa 10–20

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Zamenhofova 440, 108 00 Praha-Štěrboholy
Telefon: 606 069 307
E-mail: [email protected]

> Komentáře