Divadelní ateliér Paměti národa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Divadelní ateliér Paměti národa

Foto: Jana Trojanová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

V nastávajícím školním roce 2023/2024 otevíráme již druhý ročník Divadelního ateliéru v Liberci. Kreativní dramaticko-vzdělávací dílna je určena pro žáky druhého stupně a středoškoláky, která bude pod vedením naší zkušené lektorky dramatické výchovy Niny Doubkové opět plná dobrodružného objevování a tvoření. Tvůrčí interpretací osobních příběhů pamětníků budeme usilovat o hlubší pochopení dějin 20. století. Cílem dvousemestrálního kurzu je nejen rozvinout a podpořit kreativitu, ale taky schopnost srozumitelně formulovat vlastní názory. Letošním rámcovým tématem jsou kořeny, domov, migrace a předsudky. Na rozdíl od předešlého roku, kdy se témata po semestru střídala, budeme nyní po celý rok pracovat právě s rámcovým tématem "Odkud přicházím, kam jdu." Účastníci tak budou mít možnost téma hlouběji prozkoumat a rozvinout. Divadelní ateliér Liberec nabízí i možnost setkání s pamětníky a semestrálních site-specific vystoupení. Setkání se budou konat každou středu od 16:15 do 17:45 hod. v Česko-německém setkávacím centru v Liberci – Ruprechticích (Ruprechtická 254/119 – širší centrum Liberce, dobře dostupné MHD). Maximální počet účastníků skupiny je 15 osob. Neváhejte proto s vyplněním přihlášky co nejdřív. divadlo.pametnaroda.cz Divadelní ateliéry Liberec se konají za finanční spoluúčasti Libereckého kraje a SM Liberec. Těšíme se na Vás 20. září! 27. září se naopak těšíme na státní svátek - ateliér se nekoná! Od 4. října se už na Vás těšíme po celý školní rok!

> Otevírací doba

Divadelní ateliér Paměti národa v Liberci - ukázková hodina zdarma již 20. září!
Kreativní dramaticko-vzdělávací dílna je určena pro žáky druhého stupně a středoškoláky, která bude pod vedením naší zkušené lektorky dramatické výchovy Niny Doubkové opět plná dobrodružného objevování a tvoření. Tvůrčí interpretací osobních příběhů pamětníků budeme usilovat o hlubší pochopení dějin 20. století.
Cílem dvousemestrálního kurzu je nejen rozvinout a podpořit kreativitu, ale taky schopnost srozumitelně formulovat vlastní názory. Letošním rámcovým tématem jsou kořeny, domov, migrace a předsudky. Na rozdíl od předešlého roku, kdy se témata po semestru střídala, budeme nyní po celý rok pracovat právě s rámcovým tématem "Odkud přicházím, kam jdu." Účastníci tak budou mít možnost téma hlouběji prozkoumat a rozvinout.
Divadelní ateliér Liberec nabízí i možnost setkání s pamětníky a semestrálních site-specific vystoupení.
Setkání se budou konat každou středu od 16:15 do 17:45 hod. v Česko-německém setkávacím centru v Liberci – Ruprechticích (Ruprechtická 254/119 – širší centrum Liberce, dobře dostupné MHD). Maximální počet účastníků skupiny je 15 osob. Neváhejte proto s vyplněním přihlášky co nejdřív.
divadlo.pametnaroda.cz
Divadelní ateliéry Liberec se konají za finanční spoluúčasti Libereckého kraje a SM Liberec.
Těšíme se na Vás 20. září!
27. září se naopak těšíme na státní svátek - ateliér se nekoná!
Od 4. října se už na Vás těšíme po celý školní rok!

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Ruprechtická 254/119
Telefon: 725439462
E-mail: [email protected]

> Komentáře